Dámsky večer s Karin Haydu a dámami zo Simply Vegan 17.11.2017

Ďalší Dámsky večer za nami …

karin-haydu-bojnice17.11.2017 sme mali nielen voľný deň, ale aj stretnutie dámskeho klubu v hoteli Bojnický vínny dom. Tentokrát nás navštívila známa slovenská herečka Karin Haydu, ktorá vyniká nielen svojou krásou, ale aj nesmiernym šarmom , dôvtipom a príjemným vystupovaním s čím si získala všetky prítomné dámy.

Má veľmi zaujímavý náhľad na život, je scestovaná a veľmi zručná a dokonca aj výnimočná v domácich prácach. Je zaujímavé ako vie skĺbiť svoje náročné povolanie na čas so všetkými záujmami, ktoré má.

Želáme tejto nesmierne zaujímavej mladej dáme veľa elánu do ďalšej tvorby, aby vždy bola usmiata a šťastná vo svojom živote.

Večer sme podávali zaujímavé menu z prievidzského Simply Vegan (kliknite na link, ktorý Vás zavedie na ich Facebook stránku) kde dve mladé kočky Sonka Makranská a Peťka Richterová svojím životným postojom sa dopracovali k vegánskej strave, ktorú si nechceli nechať pre seba a keď bol záujem o jedlá z ich jedálničku začali variť aj pre verejnosť.

Veľký záujem dokazuje, že sú úspešné a zvládli neľahkú úlohu „zlanáriť“ na takýto spôsob stravovania nielen ženy, ale aj mnohých mužov :-D. Určite si nenechajte ujsť ich denné menu a hlavne neskutočne dobré zákusky a torty na objednávku.

Pokračovať v čítaní „Dámsky večer s Karin Haydu a dámami zo Simply Vegan 17.11.2017“

Ponuka vianočných vín z Lekýrovej pivnice a koncoročných posedení pre firmy

Milí firemní priatelia Vínneho domu,

blíži sa koniec roka a nastal čas poďakovať sa vašim zamestnacom, či obchodným partnerom. Využite jedinečnú ponuku jediného výrobcu vín z Bojníc a okolia – Lekýrovej pivnice Bojnice a darujte tie najkvalitnejšie odrodové vína z našej vlastnej produkcie. Podarujte ako poďakovanie za spoluprácu víno s personalizovanou etiketou s logom vašej firmy. Pripravíme vám grafický návrh a nafľašujeme vína, ktoré zabalíme do elegantnej darčekovej taštičky. Taktýto darček nezaťaží váš rozpočet a mimoriadne poteší obdarovaných.

Špeciálna ponuka vína:
Biele víno s personalizovanou etiketou a darčekovou taškou 6€ s DPH
Červené víno s personalizovanou etiketou a darčekovou taškou 7€ s DPH

Pri odbere nad 30ks zľava 10%
Pri odbere nad 100ks zľava 15%

Koncoročné firemné posedenia a večierky

Obdobie konca roka je vždy časom na vyjadrenie vďaky, na príjemné posedenie ale aj na utuženie vzťahov pred vykročením do nového roka. Využite príjemné prostredie priestorov nášho hotela a dovoľte nám postarať sa o vás a vašich firemných partnerov počas koncoročného večierka. Ponúkame vám tú najkvalitnejšiu gastronómiu v okolí, širokú ponuku vín z našej vlastnej produkcie ale aj od iných slovenských a svetových výrobcov. Vína vám predstavíme počas degustačnej večere alebo ak si to budete priať, môžete vína predegustovať priamo zo suda v našej vínnej pivnici. Všetko pripravíme na mieru presne podľa vašich predstáv a požiadaviek.

Kontakt: 
0905 620 529
0907 699 969
046 540 2104
info@bojvin.eu

 

 

 

David Koller v Bojnickom vínnom dome

david koller v bojnich

 

V našom hoteli spávajú aj rockeri! Po koncerte Davida Kollera and band, na ktorom sme sa poriadne vybláznili, sme mali tú česť ich pohostiť a ubytovať práve u nás.

Na fotke: Sprava doľava gitara Michal Pelant, David Koller, bicie Adam Koller, basgitara Marek Minárik (pán basgitarista už oddychoval na izbe keď sme sa fotili 🙂 a klávesy Matej Belko.

Nezabudnuteľné chvíle so šarmantnými hudobníkmi…proste hviezdna noc 

Káčer na bicykli v Bojnickom vínnom dome

Pred pár dňami sme mali tú česť privítať v našom hoteli štáb televízie TA3 a pána Petra Káčera, správcu nadácie Káčer na bicykli. Táto nadácia pomáha ľuďom v núdzi a za týmto účelom sa práve v Bojniciach začala cesta po Slovensku: Z Bojníc do Tatier.

Mali sme tú príležitosť bližšie sa porozprávať s pánom Káčerom a len sme si potvrdili aký je to inteligentný a milý človek. My ako rodina ale aj ako biznis sme vždy otvorení takýmto podujatiam a radi podporíme dobrú vec 🙂

Viac si o tejto iniciatíve môžete prečítať kliknutím sem.

Kacer-na-bicykli-bojnice

Dámsky večer s Ivanou Christovou a Petrou Džerengovou 18.3.2017

Veľmi vydarený dámsky večer znovu s pani Ivankou Christovou a pani Petrou Džerengovou.

Na úvod dámy potešila svojím krásnym hlasom naša nevesta Katarína Lekýrová zožala veľký potlesk a obdiv.

Prvý krát sa u nás stalo, že sa nám zopakoval hosť. Dámy si znovu vyžiadali pani Ivanku Christovú, ktorá tak ako zvyčajne veľmi zaujímavo porozprávala o ženách, ktoré tak veľmi dobre pozná, lebo pracuje pre ne a s nimi celý život. Ivana Christová pomáha aj zdravotne postihnutým deťom – onkologickým pacientom svojou nadáciou Orin Panacea. Popri všetkom tom, čo ženy dokazujú v dnešných časoch, nám Ivanka ukázala ako sa rýchlo upraviť a naladiť na všetko, čo nás čaká. Dohodli sme sa s ňou, že každej z dám, ktorá má o to záujem sa im Ivanka osobne povenuje a naučí ich podľa typu a veku starať sa a líčiť svoju pleť.

Veľmi sme sa potešili, že medzi naše pozvanie prijala fantastická pani spisovateľka Petra Džerengová, ktorá patrí medzi výnimočné ženy je matkou štyroch detí a veľmi plodnou spisovateľkou. Napísala 10 kníh, tituly aj pre deti a veľmi čítané ženské romány, a okrem toho je aj spolumajiteľkou vydavateľstva. Škoda, že nám nevyzradila tajomstvo, ako sa dá pri takejto vyťaženosti ešte aj dobre vyzerať, ako ona sama vyzerá. Ale tajomstvo je tajomstvo a to sa nevyzrádza 🙂

Módnu prehliadku z butiku Stella fashion pani Kataríny Kuckovej predviedli modelky a zároveň mamičky pani Dianka Fabíniová a pani Katka Lekýrová. Elegantné modely sa dajú pri dobrej kávičke nakúpiť v spomínanom butiku hneď vedľa nášho hotela.

Zaujímavou a veľmi zručnou dámou z nášho regiónu je pani Zdenka Pagáčová, ktorá robí pletené šperky ozdobené swarovského kameňmi.

 

Pokračovať v čítaní „Dámsky večer s Ivanou Christovou a Petrou Džerengovou 18.3.2017“

Seminár Hormonálnej jógovej terapie 27.-30.1.2017

Po úspešnom Dámskom večeri, ktorý sa uskutočnil 30.9.2016, kde okrem Tatiany Jelínek prijala pozvanie aj vzácna dáma a inštruktorka Hormonálnej jógovej terapie, pani Frída Gedeonová z Prahy (viac o nej na http://www.hormonalna-joga.sk/). Prítomným dámam vysvetlila mnohé pozitívne účinky tejto zostavy cvikov od pani Dinah Rodrigues, ktoré nás načisto nadchli. 🙂 Hneď sme si teda dohodli termín seminára, o ktorý, tak ako bolo po Dámskom klube jasné, bol neskutočný záujem. Ak si chcete viac prečítať o septembrovom dámskom večeri, kliknite sem.

Piatok: 27.1.2017

Semiár začal už piatkovou besedou v našej degustačnej miestnosti. Prišli dámy z celého Slovenska, ktoré sa takto mali možnosť zoznámiť, podebatovať si pri dobrom vínku a príjemnom teple sálajúcom z krbu.

Sobota: 28.1.2017

Sobotňajšie ráno sa začalo raňajkami, kde si naozaj bolo z čoho vyberať, od ovocia, biojogurtov, po vajcia od výmyslu sveta. Cieľom bolo nabrať silu a pripraviť sa na príjemne náročný deň.

Cvičilo sa v priestoroch našej reštaurácie, ktorú sme prispôsobili tak, aby malo dosť miesta všetkých 26 cvičenkýň. Drevená podlaha a podlahové kúrenie boli zárukou príjemného prostredia, ako stvoreného na cvičenie.

Pokračovať v čítaní „Seminár Hormonálnej jógovej terapie 27.-30.1.2017“

Už po desiaty krát golfisti vo Vínnom dome 2.12.2016

Tradícia založená v roku 2009 pokračovala aj toho roku 2. decembra 2016 stretnutím golfistov v priestoroch Hotela Bojnický vínny dom.
Stretli sa golfisti z klubov Agama, Scottland a Indoorgolf.
Sezóna bola hodnotená veľmi pozitívne. Organizovalo sa množstvo turnajov a zájazdov po Slovensku aj v zahraničí.
V regióne Horná Nitra niekoľko stovák golfistov.
Večer prebehol v priateľskej atmosfére, pri dobrom jedle, víne, debate a vyvrcholil tradičnou patovacou súťažou o hodnotné ceny.
V novom roku želá veľa zdravia, spokojnosti a golfových úspechov
Rodina Lekýrová

Pokračovať v čítaní „Už po desiaty krát golfisti vo Vínnom dome 2.12.2016“

Dámsky večer s Tatianou Jelínek a Frídou Gedeonovou 30.9.2016

Na jesenné posedenie Dámy vo vínnom dome sa nám podarilo pozvať veľmi zaujímave hosťky. Dlhšie sme už mali chuť pripraviť niečo, čo by bolo o zdravom životnom štýle, ale nielen o chudnutí ale o celkovej vitálnosti a sebavedomí pre ženy.

z Prahy moje pozvanie prijala veľmi vzácna dáma pani Frída Gedeonová, ktorá svojím postojom a životným štýlom oslovila nejednu z prítomných. Na svete je stále niečo nové a v ženách vzbudzuje záujem ako sa o seba čo najlepšie starať, aké sú nové techniky cvičenia a uvoľnenia svojho tela a mysle.
Tak sme si povedali, že medzi dámy do nášho klubu pozveme najlepšiu inštruktorku Hormonálnej jógovej terapie v celom Československu, ktorá sa priamo stretla aj s tvorkyňou tejto jógy pani Dinah Rodrigues z Brazílie. Pani Frída nám predstavila hormonálnu jógu a na neskôr sme si na vlastnej koži mohli vyskúšať toto veľmi príjemné a na prekvapenie veľmi dynamické cvičenie. Tento typ jógy sa cvičí ráno alebo večer samozrejme na lačno a pri pravidelnom opakovaní sa upravia ženské problémy. Cvičenie je zamerané len na dámy ale existuje aj hormonálna jógová terapia pre mužov. Tak sa nám zapáčilo a tak dobre sme sa po ňom cítili, že sme sa rozhodli uposriadať seminár Hormonálnej jógovej terapie u nás na hoteli už v januári!
Viac o tejto terapii, ale aj viac o pripravovanom seminári v januári 2017 prosím, kliknite sem.

O kultúrne povznesenie prítomných sa starala naša už známa speváčka Katarína Lekýrová, ktorá nám zaspievala niekoľko piesní zo svojho repertoáru.

Pokračovať v čítaní „Dámsky večer s Tatianou Jelínek a Frídou Gedeonovou 30.9.2016“

Golfový večer vo Vínnom dome po siedmy krát

golf-hotel-bojnice

Stretnutie golfistov vo Vínnom dome so uskutočnilo v piatok 4. decembra 2015 ako tradične v hotelovej reštaurácii. Stretnutia sa uskutočňujú pravidelne od roku 2009.

Rok 2015 bol pre náš región veľmi priaznivý.

Golfový klub Scotland v Sebedraží 1. septembra tohto roku otvoril nové 9 jamkové ihrisko. Škótsky dizajnér Tom Mackenzie veľmi citlivo vsadil ihrisko do horského terénu, pričom zachoval všetky terénne danosti, solitérne prvky a vytvoril nádherné výhľady na okolitú krajinu. Keď trávy trochu spevnejú bude to jedno z najkrajších ihrísk na Slovensku!

Pokračovať v čítaní „Golfový večer vo Vínnom dome po siedmy krát“

Degustácia vína prof. Mariána Karvaja – Chateau Marco

vino-chateau-marco

Je veľmi zaujímavé a veľmi príjemné, keď vám lekár rozpráva o víne o jeho zdravotných aspektoch a priamo vám odporučí každodennú konzumáciu vína. No a samozrejme preto, že je lekár a slávny kardiológ, hneď vás aj upozorní, že len v obmedzenom množstve. Myslíme si, hlavné je, že odporučí…

Mali sme možnosť túto nezvyčajnú kombináciu zažiť dňa 27. 11. 2015 keď k nám zavítal a prezentoval svoje rodinné vinárstvo pán prof. MUDr. Marián Karvaj, PhD. Toto vinárstvo je rodinná firma, ktorá vyrába víno len z vlastných vinohradov v obci Strekov, ktorá je vychýrená výbornou polohou na vinohrady.

Pokračovať v čítaní „Degustácia vína prof. Mariána Karvaja – Chateau Marco“