Dámsky večer s Karin Haydu a dámami zo Simply Vegan 17.11.2017

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Ďalší Dámsky večer za nami …

karin-haydu-bojnice17.11.2017 sme mali nielen voľný deň, ale aj stretnutie dámskeho klubu v hoteli Bojnický vínny dom. Tentokrát nás navštívila známa slovenská herečka Karin Haydu, ktorá vyniká nielen svojou krásou, ale aj nesmiernym šarmom , dôvtipom a príjemným vystupovaním s čím si získala všetky prítomné dámy.

Má veľmi zaujímavý náhľad na život, je scestovaná a veľmi zručná a dokonca aj výnimočná v domácich prácach. Je zaujímavé ako vie skĺbiť svoje náročné povolanie na čas so všetkými záujmami, ktoré má.

Želáme tejto nesmierne zaujímavej mladej dáme veľa elánu do ďalšej tvorby, aby vždy bola usmiata a šťastná vo svojom živote.

Večer sme podávali zaujímavé menu z prievidzského Simply Vegan (kliknite na link, ktorý Vás zavedie na ich Facebook stránku) kde dve mladé kočky Sonka Makranská a Peťka Richterová svojím životným postojom sa dopracovali k vegánskej strave, ktorú si nechceli nechať pre seba a keď bol záujem o jedlá z ich jedálničku začali variť aj pre verejnosť.

Veľký záujem dokazuje, že sú úspešné a zvládli neľahkú úlohu „zlanáriť“ na takýto spôsob stravovania nielen ženy, ale aj mnohých mužov :-D. Určite si nenechajte ujsť ich denné menu a hlavne neskutočne dobré zákusky a torty na objednávku.

Náš Dámsky večer ukázal, že táto strava oslovila aj mnohé dámy, ktorí jedia tradičnú stravu, nakoľko sme dostali od zúčastnených len tie najpozitívnejšie ohlasy. Vegánstvo nepoužíva žiadne živočíšne bielkoviny, je šetrné k prírode a ak sa to naučíte je to chutné, lacné a rýchle varenie. Aj herečke Karin Haydu veľmi chutilo 🙂

Peťka a Sonka, želáme Vám na tomto poli neoranom veľa úspechov, lebo Vaše jedlo bolo nielen krásne, ale aj chutné a zdravé. Ešte raz ďakujeme, že ste prijali naše pozvanie, že ste nám takto výborne navarili a porozprávali nám o tomto v tomto kraji ešte nie veľmi rozšírenom životnom štýle.

S touto tématikou je spojená aj nová ponuka v našom hoteli. Ponúkame domáci, nami pečený kváskový chlieb, z ražnej, pšeničnej aj špaldovej múky. V prípade záujmu si chlebík treba vopred objednať: 0905 620 529 Video ako tento chlebík pripravujeme:

Ďakujem všetkým dámam ktoré nás poctili svojou návštevou, verím , že si príjemne oddýchli niečo nové sa dozvedeli, zabavili sa a dobre si zajedli.

Tešíme sa na ďalší večer už čoskoro u nás v hoteli Bojnický vínny dom.

Vaša Alžbeta

PS: Nezabudnite si pozrieť fotky z večera, hneď tu dole 🙂