Bojnický vínny dom: Ubytovanie Bojnice

 

radosinci-v-bojniciach „Milí Lekýrovci, tešíme sa na ďalšie stretnutia v roku 2018! Náš pobyt u vás je vždy nesmiernym zážitkom!“

Radošinské naivné divadlo

  Dámsky večer s Karin Haydu a dámami zo Simply Vegan 17.11.2017

  Ďalší Dámsky večer za nami ...

  karin-haydu-bojnice17.11.2017 sme mali nielen voľný deň, ale aj stretnutie dámskeho klubu v hoteli Bojnický vínny dom. Tentokrát nás navštívila známa slovenská herečka Karin Haydu, ktorá vyniká nielen svojou krásou, ale aj nesmiernym šarmom , dôvtipom a príjemným vystupovaním s čím si získala všetky prítomné dámy.

  Má veľmi zaujímavý náhľad na život, je scestovaná a veľmi zručná a dokonca aj výnimočná v domácich prácach. Je zaujímavé ako vie skĺbiť svoje náročné povolanie na čas so všetkými záujmami, ktoré má.

  Želáme tejto nesmierne zaujímavej mladej dáme veľa elánu do ďalšej tvorby, aby vždy bola usmiata a šťastná vo svojom živote.

  Večer sme podávali zaujímavé menu z prievidzského Simply Vegan (kliknite na link, ktorý Vás zavedie na ich Facebook stránku) kde dve mladé kočky Sonka Makranská a Peťka Richterová svojím životným postojom sa dopracovali k vegánskej strave, ktorú si nechceli nechať pre seba a keď bol záujem o jedlá z ich jedálničku začali variť aj pre verejnosť.

  Veľký záujem dokazuje, že sú úspešné a zvládli neľahkú úlohu "zlanáriť" na takýto spôsob stravovania nielen ženy, ale aj mnohých mužov :-D. Určite si nenechajte ujsť ich denné menu a hlavne neskutočne dobré zákusky a torty na objednávku.

  Čítaj ďalej