Vínoterapia v Bojniciach

Zlato z vínnej révy

Vínna réva je jednou z najstarších rastlín na svete. Jej plody hroznové bobule obsahujú vzácne látky. Všetky tieto vzácne vlastnosti sú zakomponované do kozmetiky Vinoble. Vinohrady pestované biologickým spôsobom, v neporušenej prírode, sú pestované v Rakúskom Štajersku.

Vínoterapia však neznamená, že čím viacej vína vypijem tým som zdravší. Vínne masáže a aplikácia kozmetických prípravkov z hrozna posilňujú krvný obeh a imunitný systém, stimulujú látkovú výmenu a prekrvujú celý organizmus, zásobujú pleť dôležitými minerálmi a čistia ju.

Vo vínnom hoteli pri pohári naturálneho vína podľa vlastného výberu a strapcom hrozna pookrejete na tele aj na duši. Nie je iný druh kozmetiky ktorý by tak ulahodil pokožke a zároveň aj pozdvihol myseľ.

Ponúkame vám na výber tieto druhy masáží:

Píling a masáž celého tela

60 min / 32 €

Obsahuje: Píling z morskej soli a hroznových jadierok. To umožňuje optimálne vstrebávanie čistého prírodného oleja z hroznových jadierok. Táto procedúra vám dodá pocit harmónie.

Píling, vínový kúpeľ a masáž

60 min / 38 €

Tento exkluzívny vínový kúpeľ sa začína pílingom z morskej soli a hroznových jadierok. Potom sa ponoríte do vane, kde na vás bude pôsobiť ošetrujúci vínový kúpeľ. Procedúru zakončí masáž celého tela s olejom z hroznových jadierok.

Vínový kúpeľ

60 min / 30 €

Vďaka kompozícii vyberaných účinných látok z výťažku z hroznových jadierok, ružovej vody, aloe vera, červených hroznových listov a dubovej kôry je tento kúpeľ skutočným zážitkom na pokožku. Po kúpeli je pokožka znovu svieža a ošetrená. Telo a myseľ si úžasne oddýchnu. Výsledkom je zamatová a vypnutá pokožka.

Celotelová masáž s olejom podľa výberu s lávovými kameňmi

60 min / 34 €

Balíček pre dvojice, ona a on

60 min / 45 €

Ona – vínový kúpeľ a masáž s hroznovým olejom.
On – masáž s hroznovým olejom a vínový kúpeľ.
Dvojica je spolu v masážnej miestnosti, po polhodinke sa vystriedajú v rámci procedúr. Potom spolu oddychujú pri pohári vína.
Všetky procedúry sa dajú navzájom kombinovať. Objednať sa musia 24 hodín vopred.
Wellness je vždy rezervované len pre uzavretú spoločnosť.