Cenník

hotel-pod-bojnjickym-zamkom-bojnice

CENNÍK NA ROK 2018

Všetky izby sú vybavené nasledovne: LCD televízia (32 kanálov v jazykoch – slovenský, český, anglický, nemecký a taliansky), minibar, klimatizácia, pripojenie na internet – WIFI alebo kábel, telefón, sušič na vlasy a ďalšie štandardné vybavenie. Vybavenie a komfort každej z izieb je rovnaký. Hostia ubytovaní na druhom poschodí si môžu vychutnať nádherný výhľad na Bojnický zámok.

Storno poplatky: Poplatok za zrušenie rezervácie v deň check in: 100% z ceny izby, poplatok za zrušenie rezervácie deň dopredu 50% z ceny izby. Storno poplatky pri hromadných rezerváciách sa riadia vyššie uvedenými pravidlami pokiaľ nebolo vzájomnou dohodou určené inak.

Ceny, ktoré nájdete na našej webstránke sú iba orientačné. Na základe dňa v týždni alebo sezóny ceny môžu byť nižšie alebo vyššie. Spojte sa s nami prostredníctvom emailu alebo telefonicky, radi vám poskytneme aktuálny cenník na vami vybraný dátum. Ceny sú uvádzané vrátane DPH a v mene EURO.

businessinn
Kategória Cena v € vrátane DPH
2 osoby 1 osoba
Dvojlôžková izba cca. 85 € cca. 75 €
Svadobná izba cca. 105 € cca. 85 €
Izba pre imobilných cca. 75 € cca. 65 €
Prístelok (do 15 rokov) 20 €
Detská postieľka 12 €
Poplatok za psa 10 €
Mestský poplatok osoba/noc 1 €
Parkovanie – noc / auto 6 €
Raňajky / osoba 8 €
karty

Check-in: od 14:00
Check-out: do 11:00

Pri objednaní viacerých izieb, alebo pri väčších akciách po dohovore s majiteľmi hotela ponúkame zľavy a iné zvýhodnenia služieb!

Cenník wellness

Len v našom Wellness máte vždy uzavretú spoločnosť pre toľko osôb, koľko si objednáte.
Celotelová masáž s vinoterapiou (obsahuje: celotelový píling s hroznovou kozmetikou, cca. 15 min., po osprchovaní nasleduje celotelová masáž s masážnym krémom a olejom zo semiačok bieleho a červeného hrozna sprevádzaná so zábalom na ruky, celkové trvanie vinoterapie cca. 60 min) cena 40 €.

Sauna: 15 € / 60 min / osoba s možnosťou použitia oddychovne wellness.

Vírivka: 20 € / 60 min / osoba

Objednanie celého wellness: 2 osoby / 3 hod : 100 €, v tejto cene je zahrnuté súkromné využitie celého priestoru wellness a vírivka alebo sauna.

Služby wellness si je potrebné objednať 48 hodín vopred na recepcii hotela, telefonicky, alebo e-mailom. Počas využitia ktorejkoľvek služby nášho wellness je vám k dispozícii relaxačný salón s pohárom vína alebo čaju na účet podniku.

VIP zákazníci hotela majú na služby wellness zľavu 8%.