Pre firmy

Kombinácia viacerých faktorov ovplyvňuje to aká bude výsledná skúsenosť a dojem hosťa, keď sa nachádza na cestách, na služobnej ceste alebo na dôležitej pracovnej misii.

Určitú časť z celkového dojmu vášho klienta, hosťa alebo partnera ovplyvňuje váš podnik alebo firma, ale pri iných príležitostiach ju musíte zveriť do rúk spojencov, akými sú napríklad hotelierske a reštauračné služby.

Je nevyhnutné vybrať si strategického partnera v tejto oblasti aby ste dosiahli najvyššiu spokojnosť a pozitívnu odozvu. Veď predsa vždy sa obchody uzatvárajú pri dobrom jedle a víne, ak sa jedná o pracovnú večeru, alebo s oddýchnutými hosťami, ktorí sú po dobrých raňajkách a káve pripravení na náročný pracovný deň.

Hotel Bojnický vínny dom si je vedomý, že pokiaľ sú vaši hostia našimi hosťami, naše priestory, naše služby a naši zamestnanci reprezentujú váš podnik. Najdôležitejšie pre nás je uistiť firmy o tom, že sme pravou rukou ich obchodného oddelenia ako aj oddelenia styku s verejnosťou.

Všetko v našom hoteli je osobné a vyrobené ručne, od nášho vína až po tú slaninu s vajíčkom, ktoré náš šéfkuchár pripravuje každému hosťovi podľa jeho požiadaviek pri raňajkách. Vieme, že našou úlohou je čo najviac spríjemniť pobyt pre kľúčových ľudí vo vašom biznise. Preto nám po celé roky dôverujú mnohé firmy zo širokého okolia. Keď sa niekto ubytuje v hoteli Bojnický vínny dom, ubytuje sa u nás doma.

Neuspokojíte sa so spokojnosťou? Vyberte si nás, my vám dodáme

Služby, ktoré ponúkame firmám:
– Školenia
– Business večere
– Ubytovanie pre vašich hostí
– Doplnkové služby našeho wellness: vírivka, masáže a sauna
– Ochutnávky vína pre firmy
– Vína z našej produkcie so špeciálnou etiketou, navrhnutou podľa vašich predstáv (s logom firmy a personalizovaným textom)

Pre viac informácií, prosím kontaktujte nás na info@bojvin.eu. Radi sa s vami spojíme a pripravíme vám ponuku.