Svadba Bojnice, Vaša svadba = Naša svadba

Hotel Bojnický vínny dom v romantických Bojniciach je vám k službám

Nič nie je nemožné, dokážeme pretaviť do reality predstavy o vašom svadobnom dni. Len vy dvaja viete ako si predstavujete váš svadobný deň a sme tu my, aby sme vašu svadbu zrealizovali. Páči sa vám romantická svadba, v našom hoteli Bojnický vínny dom, alebo svadba na Bojnickom zámku v Huňadyho sále? Chcete tradičnú svadbu v priestore s veľkou kapacitou a menším nájmom – v Kongresovej sále v Bojniciach? Chcete stredovekú svadbu alebo vidiecku svadbu, svadbu formou pikniku? Je veľa možností, aby sme vyhoveli vašim predstavám o vašej svadbe. Vaša svadba nie je len naša práca, ale je to naša radosť. Naším prvoradým záujmom je spraviť váš svadobný deň dňom najkrajším – dňom, na ktorý nikdy nezabudnete.

Svadba za groš

Pripravujete svadbu Vašich snov, ale nemáte dostatok finančných prostriedkov na jej realizáciu? Nevadí, obráťte sa na nás a uvidíte, že sa dá všetko a vy si splníte svoj svadobný svoj sen o peknej svadbe.

Zlatá stredná cesta

Zlatá stredná cesta? Áno, aj tá existuje. Sme zárukou toho, že aj za menej peňazí si môžete dopriať honosnejší svadobný deň.

Svadba exclusive

Prežite svoj sen o dokonalej svadbe. Všetky Vaše požiadavky zariadíme za Vás a vy si tak môžete vychutnávať v kľude prípravu svadby bez akýchkoľvek stresov. Tajomstvo nezabudnuteľnej svadby spočíva v jej zorganizovaní a verte nám, že organizovať a zároveň sa uvoľnene zabávať sa jednoducho nedá.

Prečo si máte vybrať práve nás?

– lebo na svadby sa špecializujeme a vieme ich robiť perfektne
– lebo sme vždy iní a robíme všetko pre vašu spokojnosť
– lebo náš zákazník je naozaj náš pán
– lebo dodržíme to, na čom sa dohodneme
– lebo kvalita zodpovedá dohodnutej cene
– lebo v pomere cena / kvalita nemáme konkurenciu
– lebo dáme vždy viac ako garantujeme
– lebo priestory v ktorých pracujeme sú krásne a romantické
– lebo sa vám stále osobne venujeme
– lebo nalievame čisté víno
– lebo všetko varíme vždy čerstvé a pre danú chvíľu
– lebo vám dáme zo srdca darček
– lebo nie ste len náš zárobok ale aj naše potešenie

Prečítajte si informácie, ktoré na stránke uvádzame, všetko ostatné s vami radi preberieme osobne.

A ešte je tu navyše bonus pre mladomanželov

Majitelia hotela Bojnický vínny dom vám pri svadobnej gratulácii darujú 5 putňový slovenský tokaj – kvalitné archívne víno, ktoré si však môžete otvoriť až na striebornej svadbe po 25 rokoch manželstva. Ďalej od nás ako svadobný dar dostanete pozvánku na oslavu prvého výročia svadby do nášho hotela na náš účet. Na druhý deň po svadbe máte od nás k dispozícii vírivku s pohárom sektu, kde si v súkromí, v prvý deň vášho manželského života zaspomínate na všetky milé momenty vášho svadobného dňa.

Tešíme sa na vás!

Alžbeta Lekýrová a Michal Lekýr
majitelia hotela