Bojnice – miesto pre vašu svadbu

Bojnický vínny dom, Bojnický zámok, kostol Sv. Martina, kongresová sála…

Môžeme pre vás usporiadať najkrajšiu a najromantickejšiu spoločenskú udalosť vášho života, podľa vašich predstáv a očakávaní. Bojnice sú ideálnym miestom na svadbu, náš hotel sa nachádza priamo na námestí pri romantickej lipovej aleji a všade je od nás blízko – len pár metrov. Všetky očarujúce miesta, komorné aj veľkolepé, moderné, či naopak starobylé… Váš svadobný priestor bude taký, ako si želáte.

Svadobný obrad

V Bojniciach máte veľa možností. Svadobný obrad v Zlatej sále Bojnického zámku, ktorá je vzdialená 200 m od nášho hotela, v kostole Sv. Martina – len 50 m od nás, na mestskom úrade, tiež vzdialeného len 50 m, pod altánkom vonku alebo priamo v priestoroch hotela Bojnický vínny dom. Len povedzte, kde chcete vysloviť svoje ÁNO.

Svadobná hostina

Prestretá reštaurácia na svadbu a štýlové zariadenie nášho hotela vás prenesie svojou atmosférou do časov dávno minulých. Náš hotel je však vybavený najmodernejšími technológiami, preto sa budete cítiť komfortne. Okrem iného sú naše priestory plne klimatizované. Celý priestor bude vyhradený len pre vás. Hotel Bojnický vínny dom ponúka niekoľko priestorov na vašu svadbu:

– Starožitne zariadený salónik pre svadby do 10 osôb
– Degustačná miestnosť hotela, kde sa môže konať svadba do 20 osôb
– reštaurácia hotela vhodná pre svadby do 50 osôb.

Ak tieto priestory nepostačujú pripravíme vašu svadbu v týchto alternatívnych priestoroch:

– Huňadyho sála Bojnického zámku (do 180 osôb)
– Kultúrne stredisko Bojnice – Kongresová sála (do 130 osôb)
– Stĺpová sieň Bojnického zámku (do 60 osôb)
– u Sokoliarov v stane v tesnej blízkosti Bojnického zámku

Okrem iného sú tieto priestory vhodné na pokonferenčné rauty, bufety, a rôzne kultúrne podujatia pre väčší počet osôb.

Ubytovanie

Ubytovanie v hoteli Bojnický vínny dom je ako stvorené pre svadobných hostí s nádherným výhľadom na Bojnický zámok. Naše izby sú luxusné, plne vybavené a majú nádherný výhľad na Bojnický zámok a námestie. Náš hotel sa nachádza v tichom a pokojnom prostredí. Pre svadby poskytujeme zľavy z ubytovania pri rezervácií viacerých izieb, alebo celého hotela. Pri väčšom počte osôb, ako je naša kapacita vám radi ubytovanie zabezpečíme v blízkosti nášho hotela.

Všetky priestory na konanie vašej svadby sa vám určite budú veľmi páčiť.