Svadobná cesta

Oslávte začiatok vášho spoločného života a vydajte sa na cestu vašich snov

Prežili ste v radosti najkrajší deň svojho života a teraz vás čakajú medové týždne, no neviete kam sa vybrať? Cestovná agentúra ŽAKO travel (www.zakotravel.com) s ktorou spolupracujeme ponúka svadobné cesty do celého sveta v spolupráci s tými najlepšími zahraničnými i domácimi cestovnými kanceláriami. Desiatky špecialistov sa budú starať o vaše pohodlie, príjemnú atmosféru a ničím nerušenú dovolenku počas celého pobytu. Dlhoročné skúsenosti a osobné precestovanie ponúkaných destinácií sú zárukou jedinečnej kvality pre vašu svadobnú cestu.

Svadobná cesta je výborná príležitosť ako si predĺžiť svoje svadobné obdobie a vychutnať si prvé spoločné chvíle s vašim partnerom. Vaša svadobná cesta musí byť nezabudnuteľná, a práve preto sme pre vás pripravili mnohé exotické, ale aj domáce miesta s hotelmi, ktoré ponúkajú niečo navyše.

Svadobnú cestu môžete stráviť v romantických exotických krajinách s krištáľovo čistým morom, kokosovými palmami a snehobielym pieskom alebo na horách, bicykloch či v rôznych welness centrách. Všetko je len na vás dvoch, kde sa budete cítiť najlepšie.

Radi vám poradíme, obráťte sa na nás s vašimi špeciálnymi požiadavkami.

ŽAKO travellogo_zakotravel
Priamo v priestoroch
hotela Bojnický vínny dom

Tel: +421 (0)46 / 381 0147
Tel: +421 905 56 46 00
Web: www.zakotravel.com
E-mail: info@zakotravel.com