Užívajte si a vychutnávajte

Pripravíme pre vás úžasný gastronomický zážitok

Svadobné menu

Odvíja sa od štýlu svadby a vždy sa šije na mieru. Stačí si povedať, po čom túžite, čo máte radi a čo bude chutiť svadobným hosťom. Radi vám poradíme, ak nemáte vlastnú predstavu. Záleží, či si prajete viacchodové menu spojené s kombinovaním vína k jedlu, alebo tradičné svadobné jedlá. Či si prajete si len bufetový spôsob podávania jedál, alebo akúkoľvek kombináciu. U nás sa vaši hostia určite najedia do sýtosti.

Pri osobnom stretnutí dohodneme, čo sa bude podávať a cenu, ktorá je pre vás prijateľná.
Je u nás samozrejmosťou, že svadobné menu si môžete ochutnať ešte pred svadbou na náš účet.

Svadobná torta a zákusky

Poradíme, pomôžeme alebo to prenecháme vašej iniciatíve, ak si to prajete. Nemusíte sa obmedzovať na tradičné torty a zákusky. Je to vaša svadba a to čo máte radi, to bude sa podávať. Torty robíme z tradičných kvalitných materiálov a prispôsobujeme ich aj ročnému obdobiu. Prečo nevyužiť rozmanitosť letného ovocia a v zime rôzne variácie vhodné pre chladnejšie počasie? Upečieme pre vás svadobné torty a zákusky podľa vašich chutí a predstáv.

Svadobné víno

Vyrábame 12 druhov bielych a 6 druhov červených vín v najvyššej kvalite. Naše vína sú naturálne a fľašujú sa na konkrétnu udalosť. Po degustácii našich vín si vyberiete vína podľa vašej chuti. Vína, ktoré sa podávajú na svadbe môžu mať vlastnú svadobnú etiketu podľa priania snúbencov. Sú vhodné nielen na svadobný stôl, ale aj na výslužky pre svadobných hostí.

Naša kuchyňa a naše vína ulahodia vašim chutiam.